Náš príbeh

 

 Petra priviedol k práci s drevom starý otec. Keď mal 10 rokov, vyrobil si drevenú šachovnicu, ktorú využíva dodnes. Patrik nepozná prekážky. Slovo "nedá sa" už vôbec nie. Má predstavu, cieľ a víziu. Ich príbehy sa spojili a vzniklo Woodisio.

 Malá firma zo stredného Slovenska, v ktorej vyrábame produkty pre deti. Robíme to z dreva, precízne a s láskou k prírode. S láskou k tomu, čo nás baví, čo chceme robiť dobre a cez čo chceme sprostredkovať radosť aj ostatným. Rodičom aj deťom. Väčšina našich produktov napĺňa princípy Montessori pedagogiky. Podporujú prirodzený rozvoj dieťaťa, rozvíjajú hrubú motoriku, fyzickú silu, istotu v seba samého a svoje schopnosti, myslenie a sústredenie sa.

 Ako sa to hovorí? Dôležitá je kvalita, nie kvantita? Klišé? Áno. A poriadne. Ale naozaj to tak je. Vyberáme si kvalitné materiály, prevažne pevné a tvrdé bukové drevo. Finálny produkt opracovávame ručne, takže každý jeden kúsok je hladký a príjemný na dotyk. 

 Čo je naturálne, to je ekologické. Okrem toho, že už samotné produkty sú z prírodného materiálu, na životné prostredie myslíme aj pri ich balení.

 Snažíme sa vnímať potreby okolia a zakládame si na dobrej komunikácii. Sme malá firma a ku každému z Vás pristupujeme individuálne. Podieľajte sa na výrobe spolu s nami - otázkou, požiadavkou, nápadom alebo pripomienkou. Tešíme sa na Vás!